Online-shopping-1

فروش ویژه باتری یکبار مصرف

اطلاعیه فروش ویژه ورقی باتری های یکبار مصرف ویژه دستگاه های کاشت حلزون

اکثر باتری های مصرفی در ایمپلنت ها یا پروتز های کاشت حلزون معرفی شده و موجود در ایران ، از نوع 675 مخصوص ایمپلنت بوده که به دلیل احترام به حقوق مصرف کننده ، انجمن احیای شنوایی ایران ، به صورت نامحدود اقدام به عرضه این باتری ها برای اعضای خود نموده است .

همه ی اعضای عضو شده و تایید شده در انجمن ، میتوانند با ورود به سایت و پنل کاربری خود در وب سایت انجمن احیای شنوایی ایران به نشانی www.isrhngo.ir در پنل شخصی خود ، وارد لینک فروشگاه شوند . لازم به ذکر است ، فقط و فقط اعضای عضو انجمن می توانند به سایت فروشگاه انجمن دسترسی داشته و خرید خود را انجام دهند . بازدید کنندگان عادی سایت توانایی رویت این فروشگاه را ندارند . این تصمیم برای احترام به اعضای انجمن و حریم خصوصی انجمن و اعضای آن و جلوگیری از سو استفاده های احتمالی به پیشنهاد جناب مهندس فتاحی انجام گردیده است .

همچنین در اهداف بعدی در این فروشگاه ، سایر قطعات مورد نیاز تجهیزات کاشت حلزون به صورت اختصاصی برای مصرف کنندگان کالا ، فیلتر شده و به صورت اختصاصی قابل نمایش و خرید می باشد . به طور مثال ، اعضایی که دستگاه مدل X از برند Y را دارند ، فقط محصولات مرتبط با دستگاه خود را در پنل فروشگاهی خود می بینند و دسترسی برای خرید دارند و سایر کالاهای غیر مرتبط برای ایشان غیر قابل رویت خواهد بود . این امر می تواند در کاهش خطای احتمالی سفارش تجهیزات مرتبط با دستگاه و همچنین جلوگیری از سو استفاده های احتمالی از قیمت ها و تضییع حقوق دیگر شرکت ها شود .

انجمن احیای شنوایی ایران همچنان منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات اعضا و بازدیدکنندگان عمومی در مورد وب سایت انجمن ، همکاری های مشترک و سایر مطالب مرتبط با انجمن ، از شما بازدیدکنندگان گرامی می باشد .

با تشکر

روابط عمومی انجمن احیای شنوایی ایران

فروش انواع باتری های مناسب دستگاه های کاشت حلزون

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند