جهت اطلاع از چگونگی اقدام و شیوه دریافت بیمه نامه حوادث تجهیزات کاشت حلزون و قطعات اصلی وابسته آن ، اینفوگرافی و یا محتوی تصویر زیر را به دقت مطالعه فرمایید .

لازم به ذکر است ، جهت دریافت و تایید ثبت نام بیمه نامه حوادث تجهیزات کاشت ، حتما باید ابتدا در این وب سایت عضو شده و حق عضویت سالانه خود را پرداخت کرده باشید . 

infographi-bime-1

توجه ! : 

لطفا مطالب را با دقت مطالعه فرمایید و در صورت داشتن سوالات در مورد بیمه ، فقط با شماره تماس کارشناس بیمه  09016076942  تماس بگیرید . روند ثبت و صدور بیمه نامه غیر حضوری و برای تمام اعضای انجمن در سراسر ایران بوده و نیاز به مراجعه حضوری به هیچ یک از دفاتر شرکت های بیمه نمی باشد . 

این حق بیمه برای یک دستگاه و یک فرد در نظر گرفته شده است ، جهت افرادی که دو دستگاه کاشت شده دارند و یا دو فرزند کاشت حلزونی دارند ، جهت قیمت حق بیمه پرداختی بابت دستگاه دوم یا فرزند دوم از کارشناس بیمه سوال فرمایند . 

چنانچه در مورد ورود به کنترل پنل یا پروفایل کاربری خود و یا قسمت های مختلف سایت سوال و یا مشکلی دارید ، به انجمن و منشی انجمن پیام دهید یا از طریق فرم ارتباط با ما در منوی بالای سایت ، با ما در ارتباط باشید . 

لطفا در تمام موارد درج سوال برای گرفتن جواب سریع ، شماره موبایل خود را در متن توضیحات وارد کنید . 

با تشکر 

روابط عمومی انجمن احیای شنوایی ایران