photo_2019-12-03_06-15-17

کلاس های آموزش موسیقی شماره ۳

اطلاعیه کلاس های آموزشی موسیقی و موسیقی کودک و موسیقی درمانی ویژه افراد کم شنوا و یا دارای کاشت حلزون شنوایی در غرب تهران

به توصیه جناب آقای مهندس فتاحی ، پیرو اهداف و چشم انداز فعالیتی و سیاست های خدمت گذاری درست به اعضای انجمن احیای شنوایی ایران و فرهنگ سازی آموزش های صحیح و موثر ، برای جامعه ساکن در مناطق غربی تهران ، امضای تفاهم نامه همکاری جدید با آموزشگاهی در غرب تهران توسط انجمن احیای شنوایی ایران انجام گردید ، آموزشگاه موسیقی نیان دارای فضای مناسب و تخصصی و با سابقه و مجوز رسمی واقع در غرب تهران در دسترس است . این آموزشگاه روبروی متروی شهرک اکباتان و در نزدیکی میدان آزادی و متروی ارم سبز و صادقیه قرار داشته و مناسب افراد ساکن در سمت غربی تهران می باشد .

این کلاس ها بدون محدودیت سنی بوده و توسط مدرس موسیقی ، موسیقی کودک و موسیقی درمانی ، سرکار خانم خیابانیان تدریس می شود .

هم اکنون جهت ثبت نام و مشاوره در رابطه با این کلاس ها و روزها و ساعات برکزاری می توانید با آی دی تلگرامی مسئول برگزاری کلاس ها و سمینار ها و دوره ها ی انجمن ، سرکار خانم منصوری به نشانی @namayande_dorhami پیام دهید .

با تشکر

روابط عمومی انجمن احیای شنوایی ایران

آموزشگاه موسیقی نیان واقع در شهرک اکباتان فاز ۲
مدرس دوره ها : سرکار خانم خیابانیان

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند