موسسه آوای سروش موسیقی کودک

کلاس های آموزش موسیقی شماره ۲

پیرو برنامه ها و اهداف خدمت رسانی انجمن و با توجه به اهمیت توسعه خدمات استاندارد و موثر و مفید برای اعضا و جامعه و ایجاد فرهنگ سازی موثر از باب ایجاد فعالیت های مثبت ، و همچنین مختص اعضای انجمن ، تفاهم نامه همکاری با آموزشگاه آوای سروش در تهران منعقد شده که اقدام به برگزاری کلاس های موسیقی می نماید . این دوره ها توسط سرکار خانم خیابانیان مدرس موسیقی کودک و متخصص در کار با کودکان کم شنوا و کاشت حلزونی می باشند ، برگزار می گردد .

مدرس دوره ها سرکار خانم خیابانیان ، متخصص آموزش موسیقی و موسیقی کودک می باشند
ثبت نام ترم جدید ( زمستان ۱۳۹۸ ) این کلاس ها برای روزهای یکشنبه شروع شده است .

جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلاس های موسیقی که بدون محدودیت سنی و جنسیتی می باشد به آی دی تلگرامی ، نماینده دورهمی و مسئول هماهنگی کلاس ها و سمینار ها به نشانی : @namayande_dorhami پیام دهید و اطلاعات کسب کنید و یا ثبت نام کنید .

به دلیل انعقاد تفاهم نامه تمام کلاس ها با اطلاع انجمن و نظارت و کنترل و پایش کیفیت در حین دوره برگزاری ، انجمن احیای شنوایی ایران می باشد و از نظر هزینه ای نیز شامل کمترین قیمت ممکن و تخفیف ویژه است .

از همه عزیزانی که در شهر ها و استان های دیگر غیر از تهران آموزشگاه مناسب افراد کم شنوا و کاشت حلزونی میشناسند و یا از اساتید متخصص این حوزه آشنایی دارند لطفا مراتب را به انجمن احیای شنوایی ایران جهت عقد تفاهم نامه همکاری و برگزاری کلاس های متنوع در شهر های دیگر ، اطلاع دهند .

با تشکر

به امید رونق بهره وری علمی و فرهنگی و پژوهشی در جامعه

واحد روابط عمومی انجمن احیای شنوایی ایران

زمستان ۱۳۹۸

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند