دعوت به همکاری با انجمن

دعوت به همکاری داوطلبانه

🙏🌹 دعوت به همکاری داوطلبانه ، کار در منزل و از طریق اینترنت به صورت پاره وقت و تمام وقت نیازمندیم 🙏🌹

همانطور که مستحضرید در کشورهای جهان اول عمده فعالیت مردم در اوقات فراغت و همچنین جوانان و دانشجویان و علاقمندان به فعالیت های برون برنامه ای ، همکاری با سازمان های مردم نهاد خودی است و این یک افتخار بزرگ نیز برای آنها و خانواده محسوب می شود و یک مسئولیت اجتماعی همگانی می باشد . از این رو در کشور هایی همچون ژاپن – کانادا – آمریکا – استرالیا – کره جنوبی – نروژ – سوئد و سوئیس و سایر کشور های پیشتاز در پیشرفت و انسانیت و روابط اجتماعی و اخلاق و منطق ، همواره ما شاهد همکاری افراد زیاد و اشتغال پاره وقت یا تمام وقت یا پروژه ای با سازمان های مردم نهاد هستیم .

از این رو در ایران هم برای اولین بار در یک پویش ملی ، انجمن احیای شنوایی ایران ، اقدام به دعوت به همکاری برا ی فرصت های همکاری فوق با انجمن نموده است .

دانشجویان – جوانان و بازنشستگان و سایر افراد دارای توانایی و دانش فوق و مشابه در هر سن و مقطع و منسب و توانایی ای می توانند با انجمن همکاری و همراهی داشته و از مزایای امتیازی گواهی همکاری با انجمن و همچنین مسئولیت اجتماعی و ایجاد پیشرفت و شکوفایی استعداد های خود و کسب تجربه و همچنین ایجاد راه پیشرفت برای سایر هموطنان عضو در این انجمن ایجاد نمایند .

📲 جهت همکاری به ایدی تلگرام زیر مراجعه کنید .
@isrhngo_support

دعوت به همکاری با انجمن
دعوت به همکاری داوطلبانه و مسئولیت اجتماعی

داوطلبانه

کار درمنزل

دعوت بههمکاری

انجمن_احیایشنوایی_ایران

ما اینجاییم تا همه بتوانند لذت زندگی با شنوایی را بدون مانع بچشند.

ارتباطباما

📞 09122348969
📧 info@isrhngo.ir – – – isrhngo.ir@gmail.com
🌐 www.isrhngo.ir – – – www.isrhngo.org
📱 Instagram : https://b2n.ir/758534

روابط عمومی

انجمن احیای شنوایی ایران

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند